پنج شنبه، 28 تیر 1403

  طراحی بردهای مدارچاپی

  طراحی بردهای مدارچاپی

   

  طراحی بردهای مدارچاپی از خدماتی بوده است که از ابتدای تاسیس شرکت جزء فعالیتهای اصلی قرارداشته است و در این زمینه شرکت پویا نیک بنیان شریف با تجربه چندین ساله همیشه تواسنته نیاز مشتریان کارخانجات و شرکتهای خصوصی و دولتی را برآورده کنند. مهمترین نکته ه باعث به ثمر نشستن این پروژه ها می شود رعایت اصول طراحی و تجربه در زمینه های متعدد و تسلط بر استاندارها کنترل کیفیت محصولات می باشد که بخوبی این شرکت با پشتوانه تیم علمی و فنی خود به این مهم دست یافته است. اغلب پروژه های طراحی برد اکترونیک به دو دسته تقسیم می شود که در زیر توضیحات مربوط به آن دا ده شده است:

   

  1. طراحی بر اساس نیاز مشتری : طراحی الکترونیک دامنه گسترده ای دارد که شامل مدارات آنالوگ ، دیجیتال ، سویچینگ و... می شود. همیشه این موضوع با بررسی دقیق کارشناسان شرکت و بررسی راهکار های عملی براساس اصول علمی به طرح اولیه می رسد سپس طراحی کاربردی مدارات ،در محیط نرم افزاری شبیه سازی می شود. پس از بررسی نهایی تولید و کنترل کیفیت مدارات در نمونه های اولیه توسط طراحان انجام خواهد شد.

  2. طراحی و مهندسی معکوس : با توجه به اینکه کشور عزیزمان سالیان طولانی است که در تحریم های ظالمانه قرار گرفته است و تامین و بروزرسانی بردها و محصولات خارجی موجود در صنایع اساسی کشور امکان پذیر نمی باشد. لذا بهترین برای ارتقاء دانش فنی و بومی کشور استفاده از دانش فنی شرکت های بزرگ در عرصه بین الملی می باشد . برای کاهش مسیر ارتقای دانش فنی از مهندسی معکوس در کشور های در حال توسعه استفاده می شود . شرکت پویا نیک بنیان شریف نیز با داشتن همکاران و متخصصان متعدد در صنعت الکترونیک و الکتریک توانسته است نقش بسازی در این مشیر داشته باشد. در زیر صنایع ایکه شرکت پویانیک توفیق مهندسی معکوس برای آنها را داشته است نامبرده ایم :

  • طراحی و مهندسی معکوس بردهای اتوماسیون
  • طراحی و مهندسی معکوس بردهای تجهیزات نظامی
  • طراحی و مهندسی معکوس بردهای مخابرات
  • طراحی و مهندسی معکوس بردهای مهندسی پزشکی