پنج شنبه، 28 تیر 1403

  بازکردن قفل آی سی قابل پروگرم، میکروکنترلر و ...

  قفل شکستن آی سی قابل پروگرم، میکروکنترلر و ...

  کپی برداری آی سی

  هک کردن میکروکنترلر 
  کپی کردن میکروکنترلر AVR 
  کپی کردن میکروکنترلر STM32

  کپی کردن میکروکنترلر PIC

  مکانیسم امنیتی و قفل گذاری یک میکروکنترلر مانند راز یک شعبده باز است، برای کسانی که راز را می دانند، جادو فقط یک سری اقدامات ساده با ابزارهای مخصوص است.

   

      شرکت دانش بنیان پویانیک بنیان شریف به عنوان بخشی از خدماتیکه برای سرعت بخشیدن به پروژه های شما، ارائه می دهد مهندسی معکوس برد های مدار چاپی (PCB) می باشد که در این مسیرکپی برداری از ای سی ها و عملیات قفل شکستن را نیز به شرکت های مختلف ارائه می دهد.

   

  در عصر تکنولوژی دیگر دستگاه و ماشین یا ابزاری نیست که برد الکترونیکی نداشته باشد و اغلب این برد ها دارای تراشه هایی از قبیل MCU و DSP و FPGA هستند که وظیفه پایش و کنترل آن سیستم ها بر عهده آن ها میباشد.

   

  جهت بدست آوردن کد ریخته شده بر روی این تراشه ها در مواردی که سورس آنها در دسترس نیست و نیاز از است از آن سیستم کپی برداری شود لازم است که تراشه های موجود بر روی آن سیستم در صورت داشتن قفل یا LOCK یا PROTECT،  قفل آن برداشته شود و یا به اصطلاح CRACK/BREAK شود.

   

  جهت اطلاع بیشتر با شماره تلفن 09120643221 تماس حاص فرمایید.
   

  شکستن / باز کردن / کپی برداری میکروکنترلر آی سی ای سی
  MCU   DSP   FPGA
  Crack IC 

   

         کپی برداری موفقیت آمیز از یک برد مدارچاپی اغلب پیچیدگی های مختلفی را دارد که یک از مهمترین آنها  برداشتن کدهای میکروکنترلها می باشد .99درصد این آی سی های قابل پروگرم شدن دارای قفل گذاری هستند تا دستیابی به کد ها برای هرشخصی به جز طراح غیر ممکن شود. اما شما با آغاز مهندسی معکوس یک  برد مدار چاپی با شرکت پویانیک ودر کمترین زمان یک کپی از برد مدارچاپی را دریافت خواهید کرد. برای برخی از پروژه های PCB ساده، ما آنها را بصورت یک فایل تحویل خواهیم داد. اما، برای بیش از 80٪ موارد، یک پروژه PCB نیاز به تجزیه و تحلیل و عملیات های پیچیده با دستگاه های مخصوص را دارد.

   

   

  لیست آی سی های قفل شکسته شده برند ATMEL :


  لیست آی سی های قفل شکسته شده برند MICROSHIP :  شکستن قفل انواع آی سی شامل Holtek, Atmel,Fairchild, Altera, Microchip,...  :