سه شنبه، 1 خرداد 1403

  ماشین اتوماتیک پوست کن ذرت صنعتی

  x

  ماشین پوست کن ذرت تمام اتوماتیک

  1 تومان

  کد محصول: PN-M-Z-01

  گارانتی: 12 ماه

  دسته بندی: محصولات

  سفارش محصول

  پوست کندن ذرت:

   

  پوست کندن ذرت عملی رایج قبل از دانه کردن ذرت می باشد. مشکلات اصلی لایه برداری دست عبارتند از که اینها به زمان بیشتری نیاز دارند و هزینه نیروی کار را افزایش می دهند. این دستگاه برای پوست کن ذرت در مزرعه طراحی و ساخته شده است . این دستگاه توسط شرکت پویانیک بنیان شریف ساخته و تولید می شود.

  پوست کن بلال تازه:

  ذرت بعد از گندم و برنج و سیب زمینی یکی از پر مصرف ترین محصولاتی است که در اکثر نقاط جهان کشت می شود. وجود خط تولید ذرت شیرین در کارخانه های تولید مواد غذایی بسیار با اهمیت است، این خط تولید مجموعه ای از دستگاه ها و ماشین های صنعتی است که به تولید ذرت آماده به صورت کنسروی و یا فریز شده می پردازد. خط تولید ذرت شیرین شامل ماشین هایی است که مراحل پوست کندن و تمیز کردن و جدا کردن دانه های بلال از بدنه آن را انجام داده و در مرحله بعد شستشوی دانه های ذرت را انجام می دهند. با استفاده از این مجموعه از ماشین ها، می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی مقدار زیادی از ذرت ها را پوست گرفته و آماده کرد و در نهایت شستشو داده و برای کنسرو شدن آماده کرده ودر نهایت بسته بندی کرد.

  یکی از این دستگاه ها در خط تولید پوست کن ذرت تازه می باشد. این دستگاه با سرعت بسیار بالا چوب ذرت به همراه دانه های آن را از غلاف درآورده (پوست سبز روی آن را جدا کرده)  و به سمت یک نوار نقاله برای مرحله بعد که جدا کردن دانه های ذرت از چوب آن می باشد، هدایت می کند. توان پوست کردن دستگاه ها با توجه به نوع آن ها متفاوت می باشد. در خطوط تولید کارخانه های تولید کنسرو ذرت هر یک ازین دستگاه ها با توجه به ظرفیت شان از 1000 تا 4000 کیلوگرم (1 تا 4 تن) ذرت را در ساعت می توانند پوست کنند.

  پوست کن ذرت خشک : 

  روش های متنوعی در جدا کردن ساقه ذرت خشک از غلاف آن وجو دارد. یکی از دستگاه هایی که می تواند پوست رویی ذرت را از آن جدا کند به وسیله قدرت بالای باد کار میکند. با کارکرد وزش بادی قوی، این دستگاه می تواند ذرت های خشک و در بعضی از مدل ها حتی ذرت تازه را از غلاف یا پوست رویی آن جدا سازد. این دستگاه ها دارای فنی قوی می باشند تا پوسته های جدا شده را از دستگاه دور کرده تا فرآیند تمیز کردن ذرت ها بعد از جداسازی آسان تر شود. این دستگاه ها با توجه به میزان توانایی در پوست کندن بلال ها که معمولاً با واحد تن در ساعت اندازه گیری می شوند، همچنین تک فاز بودن یا سه فاز بودن موتور و پاره ای دیگر از مشخصات فنی دیگر در مدل های مختلف دسته بندی می شوند.


  قسمت های کاربردی دستگاه قیف، غلتک مارپیچ و غلتک لاستیکی است. این دستگاه دو مدل قابل ارائه می باشد.  این دستگاه جهت رفع نیاز شما در سایز ها و مدل های مخنلف طراحی و ساخته شده است.  جهت اطلاع از دستگاه دانه کن ذرت بروی روبرو کلیک کنید. => ماشین اتوماتیک دانه کن ذرت ، دون کن ذرت 


  جهت اطلاع از قیمت دستگاه پوست کن ذرت با شماره تلفن های شرکت پویا نیک بنیان شریف تماس حاص فرمایید:     09120643221

   

  مشخصات فنی محصول

  • کلاس بندی اتوماتیک ، فول اتوماتیک
  • ولتاژ کاری تکفاز و سه فاز
  • توان مصرفی 2.2kw , 3 kw
  • مقدار خروجی 1~5 تن در ساعت

  پرسش های متداول کاربران