سه شنبه، 1 خرداد 1403

  + Instrument

   

   

   

  ترانسدیوسر ولتاژ DC

  مبدل  ولتاژ به جریان۴-۲۰ mA و ولتاژ به ولتاژ ۰-۱۰ V ،که بصورت   Din-Rail  و با تغذیه ۲۴VDC ، قابل نصب در تابلو می باشد. ورودی این مبدل به شکل تفاضلی می باشد ، که باعث حذف نویزهای مشترک موجود روی سیم های ورودی می گردد.

   

  همچنین در صورت نیاز به تنظیم، کاربرمی تواند براحتی با استفاده از پتانسیومترهای Zero و Span دستگاه را تنظیم نماید .

   

  ویژگی ها:

   

  اتصال ولتاژهای DC از ۰ تا ۵۰mV

  خروجی دوسیمه جریان (۴-۲۰)mA و ولتاژ (۰-۱۰)V

  تغذیه ۲۴VDC

  نصب آسان در تابلو

   

  ترانسدیوسر PT100

  ترانسدیوسر PT100، مناسب جهت اتصال انواع PT100 های موجود در بازار می‌باشد. دقت خروجی این محصول تا ۲ رقم اعشار می‌باشد. ترانسدیوسر PT100 برای استفاده آسان بهینه‌سازی شده است، به‌طوری‌که در ۱۰ مدل و ۱۰ رنج دمایی پرکاربرد کالیبره و تولید می‌گردد. هیچ تنظیمی نیاز ندارد و به‌راحتی بعد از سیم‌کشی، ترانسدیوسر قابل‌استفاده می‌باشد. از ویژگی‌های دیگر این ترانسدیوسر تولید بر مبنای دو تغذیه ۲۴ و ۲۲۰ ولت می‌باشد. سنسورهای PT100 در همه مدل‌های موجود از ۲ سیمه تا ۴ سیمه قابل اتصال می‌باشد. همچنین با استفاده از دو خروجی جریان ۴الی۲۰ میلی‌آمپر و ولتاژ ۰الی۱۰ ولت می‌توان به‌راحتی این ترانسدیوسر را به انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی متصل نمود.

   

  ترانسدیوسر جریان AC،

  ترانسدیوسر جریان AC، مناسب جهت اتصال انواع CTهای موجود در بازار ( با خروجی حداکثر ۵ آمپر) می‌باشد. دقت خروجی این محصول تا ۲ رقم اعشار می‌باشد. ترانسدیوسر جریان AC برای استفاده آسان بهینه‌سازی شده است، به‌طوری‌که بدون نیاز به هرگونه تنظیم و کالیبره عمل کرده و به‌راحتی بعد از سیم‌کشی، ترانسدیوسر قابل‌استفاده می‌باشد. از ویژگی‌های دیگر این ترانسدیوسر تولید برای اتصال دو تغذیه ۲۴ و ۲۲۰ ولت می‌باشد. از دیگر خصوصیات این ترانسدیوسر خروجی ولتاژ و دو نوع خروجی جریان ( خروجی جریان دو سیمه شناور و خروجی جریان یک سر مشترک) می‌باشد که می‌توان به‌راحتی این ترانسدیوسر را به انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و انواع PLCهای موجود در بازار متصل نمود.